• امکان رزرو
    در سامانه flywithus علاوه بر خرید مستقیم از طریق درگاه پرداخت می توانید بلیط مد نظر را رزرو کرده و بهای آن را بعدا پرداخت کنید. برای فعالسازی امکان رزرو پس از ثبت نام در سایت از طریق تلگرام با شماره پشتیبانی 09104961091 تماس حاصل فرمایید.
درباره ما
درباره شرکت دانش بنیان آرمان گیتی رای (آگیرا)
 
آگیرا یک مجموعه دانش بنیان است که در سال ۱۳۹۲ به وسیله جمعی از بهترین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های ایران اروپا و امریکای شمالی حول توسعه فناوری های نوین صنعت گردشگری در دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید. این شرکت با استفاده از فناوری های نوین طراحی وب، داده کاوی کلان داده ها، سامانه های بازدید واقعیت مجازی و نرم افزارهای موبایل محصولات متعددی را در صنعت گردشگری توسعه داده و به همین جهت در سال ۱۳۹۴ از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان اولین شرکت دانش بنیان فعال در زمینه گردشگری شناسایی گردید.
 
FlyWithUs  چیست؟
FlyWithUs یک بستر هوشمند خرید بلیط پروازهای خارجی است که با هدف تسهیل و توسعه سفرهای علمی برای جامعه دانشگاهی و شرکت های دانش بنیان طراحی گردیده و با دسترسی به بیش از ۹۰۰ ایرلاین و هزاران هتل در سراسر جهان ارزان ترین، بهترین و سریع ترین پروازها را برای سفر به اقصی نقاط جهان فراهم می آورد. در FlyWithUs خودتان جست و جو، رزرو و خرید کنید. هیچ کس بهتر از شما برای سفرهای شما برنامه ریزی نمیکند.